Waar gaat deze meeting over?
De ontwikkelingen rondom Artificial Intelligence gaan razendsnel – ook binnen Learning & Development. Wat betekent dit voor ons vakgebied? Hoe kunnen we AI op een slimme en verantwoorde manier inzetten? En wat zijn de kansen én uitdagingen?
Om hierover met elkaar in gesprek te gaan, organiseren we samen met ANWB twee inspiratiesessies voor HR- en L&D-professionals:
In de eerste sessie sparren we online, waarbij we inzichten, voorbeelden en vragen over AI in L&D met elkaar delen. Een laagdrempelige manier om geïnspireerd te raken en samen te verkennen wat er speelt.
Sessie 2 – Live Verdieping & Rondleiding (live op locatie ANWB Hoofdkantoor in Den Haag)
In deze sessie gaan we dieper in op de praktijk: deelnemers delen hoe zij AI al toepassen binnen hun organisatie en waar ze tegenaan lopen. We starten met een rondleiding op locatie en eindigen met een borrel. Een mooie kans om elkaar live te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen.
Of je nu net begint met AI of al volop bezig bent: jouw perspectief is waardevol. Samen zorgen we voor een inspirerende uitwisseling van kennis en praktijkervaring.