Meeting:

Inspiratiesessies over AI in Learning & Development

Type:
Sparring
Datum:
Dinsdag 25 November 2025
Tijd:
09:30 - 11:00 uur CET
Locatie:
Online
Taal:
Nederlands

Waar gaat deze meeting over?

De ontwikkelingen rondom Artificial Intelligence gaan razendsnel – ook binnen Learning & Development. Wat betekent dit voor ons vakgebied? Hoe kunnen we AI op een slimme en verantwoorde manier inzetten? En wat zijn de kansen én uitdagingen?

Om hierover met elkaar in gesprek te gaan, organiseren we samen met ANWB twee inspiratiesessies voor HR- en L&D-professionals:

Sessie 1 – Online Inspiratie & Verkenning
Datum: dinsdag 25 november 2025 van 9.30 - 11.00
Online sessie
Tijdens deze sessie delen we inzichten, voorbeelden en vragen over AI in L&D met elkaar. Een laagdrempelige manier om geïnspireerd te raken en samen te verkennen wat er speelt.

Begin volgend jaar organiseren we de tweede sessie, live bij ANWB
We gaan dan dieper in op de praktijk: deelnemers delen hoe zij AI al toepassen binnen hun organisatie en waar ze tegenaan lopen. We starten met een rondleiding op locatie en eindigen met een borrel. Een mooie kans om elkaar live te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen.

Of je nu net begint met AI of al volop bezig bent: jouw perspectief is waardevol. Samen zorgen we voor een inspirerende uitwisseling van kennis en praktijkervaring.

Doelgroep

Mensen binnen HR en L&D die bezig zijn met AI en geloven dat je samen verder komt dan alleen

Thema's

WoW | Way of Working
Session by ANWB

Mogelijk gemaakt door:

ANWB

Presentator

Facilitator