Meeting:

Workshop Sociale- en Psychologische veiligheid: verdieping

Type:
User Case & Sparring
Datum:
Dinsdag 19 Mei 2026
Tijd:
12:00 - 16:00 uur CET
Locatie:
null
Taal:
Nederlands

Waar gaat deze meeting over?

Na een mooi aantal online meeting(s) over het thema sociale- en psychologische veiligheid merken we dat we hier nog niet over uitgesproken zijn. Dus organiseren we een workshop op locatie bij Royal Smit Transformers, weer onder de bezielende leiding van Tom Ehren en Anneke Oosting van Connectus Partners. We werken in een klein groepje, maximaal 10 deelnemers.

Doel van de workshop is om na een inhoudelijke inleiding van Tom en Anneke, in te gaan op vragen en dilemma’s die bij jullie leven en die het creëren van een sociale en psychologische veilige omgeving op de werkvloer complex maken. Vragen die daarbij gesteld kunnen worden, zijn bijvoorbeeld: Wat heb ik zelf nog te leren als het over dit thema gaat, waar loop ik tegenaan als mens en professional, hoe veilig ervaar ik mijn eigen directe werkomgeving, wat heb ik nodig, hoe kan ik het onder de aandacht brengen bij de directie en wat staat mij daarbij in de weg/of maakt het ingewikkeld en wat zijn ondersteunende stappen die ik kan zetten om een gewenste beweging te creëren.

We maken een koppeling met HSEQ, want echte veiligheid ontstaat pas als het fysieke en psychologische domein samenwerken. In deze workshop is ook de HSEQ manager van je organisatie meer dan welkom om de verbinding te kunnen leggen tussen deze 2 domeinen.

Doelgroep

HR BP; HR Directeuren; HSEQ

Thema's

WoW | Way of Working
Session by Connectus Partners

Mogelijk gemaakt door:

Connectus Partners

Presentator

Facilitator